دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸
» شرکت های وابسته » توسعه سیلوها » معرفی شرکت
 شرکت توسعه سیلوها 
پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، شعار آرمانی استقلال و آزادی، حرکت و تکاپو را در رگهای آن به جریان درآورده و بسوی افقهای جدید علوم و فنون رهنمون ساخته است. بدین منظور مصادیقی را می باید در معرض گذارد تا الگویی برای خودکفایی در ریشه دار کردن اقتصاد صنعتی و جهش بسوی خوداتکایی ملی باشد. شرکت توسعه سیلوها به سهم خود پرده مهمی از این توانایی مردمی را به نمایش گذارد. این شرکت با گام نهادن در عرصه مهم تولید و اجرای سیلوهای بزرگ ذخیره غلات در سراسر ایران، رفته رفته بر توان، مهارت و تجارب علمی و فنی خود افزوده تا امروز که یکی از طلایه داران بزرگ برای اجرای پروژه های عظیم صنعتی می باشد. 
شرکت توسعه سیلوها در پاییز سال 1365 متولد و دوران رشد و تکامل خود را آغاز کرد. در تاریخچه تأسیس و رشد و نمو شرکت توسعه سیلوها، نخست به گامهایی می رسیم که برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و رها شده توسط متخصصین خارجی قبل از انقلاب اسلامی برداشته شده است. در این مسیر سعی براین شد تا طوق وابستگی به بیگانگان را از گردن خود پاره کرده و آستین همت را بالازده و خود برای خود و دیگران بسازیم و بهره ببریم . این شرکت بصورت حرفه ای و تخصصی در اجرای طرحهای بزرگ ساختمانی و صنعتی همچون سیلو ، نیروگاه، کارخانه سیمان ، برج های خنک کن، سد، نفت و گاز، پتروشیمی، دودکش، پل، مراکز فرهنگی و ورزشی، ساختمانهای مرتفع و سایر پروژه های صنعتی سنگین نقش بسزایی دارد.
 زمینه اصلی امور اجرایی شرکت توسعه سیلوها، طرحهای بزرگ ساختمانی و صنعتی همچون سیلو ، نیروگاه، کارخانه سیمان ، برج های خنک کن، سد، نفت و گاز، پتروشیمی، دودکش، پل، مراکز فرهنگی و ورزشی، ساختمانهای مرتفع و سایر پروژه های صنعتی سنگین می باشد.
شرکت توسعه سیلوها با ساخت سیلوها در داخل کشور به ظرفیت حدود 000/200/1 تن و در کشور ترکمنستان به ظرفیت 000/180تن و در کشور سوریه که در دست احداث است به ظرفیت 000/000/1 تن و همچنین عملیات عمرانی در زمینه های دیگر که مختصری بدان اشاره شد، چندین سال است که از ورود آن به عرصه پیمانهای طرح و تجهیز و ساخت ( E.P.C. ) می گذرد و در راستای خودکفایی و خود اتکایی کشور عزیزمان، اجرای برخی پروژه های خاص در سطح صنعتی و تکنولوژیک را نیز عهده دار است و در طی سالیان متمادی فعالیت خود از سال 1365 به تدریج توانسته است سرمایه های ارزنده ای از نیروی انسانی متخصص و کارآمد را در زمینه های مختلف پرورش دهد. اکنون تعداد بیشماری از کارشناسان و متخصصین و کارگران ماهر در این شرکت و در مشاغل تخصصی حساس انجام وظیفه می نمایند.
 امروز نام شرکت توسعه سیلوها در ردیف شرکت های بزرگ و معتبر سازمان توسعه صنعتی ملل متحد یونیدو قرار گرفته است، کمیت و کیفیت بالا و فن آوری مطلوب در ساخت سازه های عظیم بتنی، فصلی پایدار در رشد توسعه سیلوها ست.
 

silooha-preface متن در قالب pdf

 

 ابزار 
نسخه چاپی
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام