پنج شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
 اخبار 
برگزاری اولین کنفرانس بین المللی و سومین کنفرانس ملی سد و نیروگاه های برقابی در ایران
نخستین کنفرانس بین المللی و سومین کنفرانس ملی سد و نیروگاه های برق آبی روزهای 19 و 20 بهمن ماه امسال در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب خبرداد:

برگزاری نخستین کنفرانس بین المللی سد و نیروگاه های برق آبی ؛بهمن ماه

 

 در نخستین کنفرانس بین المللی سد و نیروگاه های برق آبی'ریچارد تیلر' مدیر اجرایی انجمن بین المللی برق آبی، 'عبدالمالک' رئیس انجمن بین المللی برق آبی، 'مارتین ویلند' رئیس کمیته بین المللی سدهای بزرگ و جنبه های لرزه ای ارتعاشی سد و شمار دیگری از متخصصان و کارشناسان بین المللی این حوزه شرکت خواهند کرد.
 نخستین کنفرانس بین المللی و سومین کنفرانس ملی سد و نیروگاه های برق آبی روزهای 19 و 20 بهمن ماه امسال در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه خبری وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران و رئیس کنفرانس سد و نیروگاه های برق آبی؛ موضوع های این کنفرانس را کارهای عمرانی، تجهیزات الکتریکی، تجهیزات مکانیکی، فناوری ساخت و مصالح ساختمانی، جنبه های ژئوتکنیکی و زمین لرزه ای، HSSE و جنبه های زیست محیطی، مهندسی رودخانه و سازه های هیدرولیکی، نیروگاه های کوچک، متوسط، بزرگ، جریانی و تلمبه ذخیره ای، توسعه پایدار و مدیریت یکپارچه منابع آب، بازسازی، بهره برداری و نگهداری از سدها، شبکه های انتقال برق، مدیریت پروژه، تحلیل ریسک و ایمنی، موضوع های حقوقی، اجتماعی و اقتصادی، سامانه های تصمیم ساز، تامین مالی، روش های واگذاری و مشارکت بخش خصوصی، پایش و ابزار دقیق و دیگر موضوع های مرتبط عنوان کرد. 
"سیدمحمدرضا رضازاده" به بیان برنامه زمان بندی کنفرانس پرداخت و اظهار داشت: بر اساس برنامه، مهلت ارسال مقاله ها تا 9 آبان ماه و زمان اعلام نتایج داوری 10 آذرماه تعیین شده است.
وی افزود: کارگاه های این کنفرانس در روزهای 17 و 18 بهمن، نشست های علمی در روزهای 19 و 20 بهمن و بازدیدهای علمی نیز در روزهای 21 و 22 بهمن امسال برپا خواهد شد.
این مسئول با پیش بینی برگزاری 30 کارگاه شامل 15 کارگاه بین المللی و 15 کارگاه داخلی در این کنفرانس، خاطرنشان کرد: پایگاه اینترنتی کنفرانس به نشانی http://icdhp.com راه اندازی شده است و با طراحی پویا امکان ارتباط خوبی را برای مخاطبان فراهم می کند.
براساس این گزارش، در نخستین کنفرانس بین المللی سد و نیروگاه های برق آبی دکتر "ریچارد تیلر" مدیر اجرایی انجمن بین المللی برق آبی، "عبدالمالک" رئیس انجمن بین المللی برق آبی،  "مارتین ویلند" رئیس کمیته بین المللی سدهای بزرگ و جنبه های لرزه ای ارتعاشی سد و شمار دیگری از متخصصان و کارشناسان بین المللی این حوزه شرکت خواهند کرد

شرکت جهان کوثر در زمره حامیان این کنفرانس می باشد .

 

برگزار کننده:  وزارت نیرو، شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، انجمن برق آبی ایران 
  
کنفرانس در دو زبان فارسی و انگلیسی برگزار خواهد شد.

۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰

 

 ابزار 
نسخه چاپی
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام